
Men's Hiphop Niche Highend Simple Acrylic And Stainless Steel Geometric Handmade Beaded Necklace
Men's Hiphop Niche Highend Simple Acrylic And Stainless Steel Geometric Handmade Beaded Necklace
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 14g |
More Images








Men's Hiphop Niche Highend Simple Acrylic And Stainless Steel Geometric Handmade Beaded Necklace
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 14g |























