
Men's Jewelry Beaded Necklace With Alloy Sun Pendant Geometric Pattern Handmade Coconut Shell Rice Beads
Men's Jewelry Beaded Necklace With Alloy Sun Pendant Geometric Pattern Handmade Coconut Shell Rice Beads
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images






Men's Jewelry Beaded Necklace With Alloy Sun Pendant Geometric Pattern Handmade Coconut Shell Rice Beads
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |























