
Men's Jewelry Bohemian Turquoise Alloy Spliced Clavicle Chain Handmade Necklace
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 9g |
More Images





Men's Jewelry Bohemian Turquoise Alloy Spliced Clavicle Chain Handmade Necklace
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 9g |























