
Men's Multilayered Leather Necklace With Black Agate Beads Alloy Pendant Geometric Style Handmade
Men's Multilayered Leather Necklace With Black Agate Beads Alloy Pendant Geometric Style Handmade
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Wooden Beads Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 45g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images



















Men's Multilayered Leather Necklace With Black Agate Beads Alloy Pendant Geometric Style Handmade
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Wooden Beads Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Wooden Beads Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 45g |























