
Men's Silver Moissanite Inlay Geometric Cuban Chain Necklace
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,Width 14M,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Original: $837.84
-65%$837.84
$293.24More Images



Men's Silver Moissanite Inlay Geometric Cuban Chain Necklace
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,Width 14M,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,Width 14M,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3.8g |























