
Men's Silver Moissanite Inlay Geometric Style Bracelet
| Gender | Men's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,16.5Cm,18Cm,19Cm,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Employee Benefits |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Stone Size | Round 1.3Mm,169 Pieces,Rectangular 1.25*2.5Mm,228 Pieces |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $416.86
-65%$416.86
$145.90More Images




Men's Silver Moissanite Inlay Geometric Style Bracelet
| Gender | Men's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,16.5Cm,18Cm,19Cm,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Employee Benefits |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Stone Size | Round 1.3Mm,169 Pieces,Rectangular 1.25*2.5Mm,228 Pieces |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Men's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,16.5Cm,18Cm,19Cm,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Employee Benefits |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Stone Size | Round 1.3Mm,169 Pieces,Rectangular 1.25*2.5Mm,228 Pieces |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |























