
Men's Titanium Steel Geometric Medallion Pendant Necklace With Polish Finish And Regular Chain
Men's Titanium Steel Geometric Medallion Pendant Necklace With Polish Finish And Regular Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $3.55
-65%$3.55
$1.24More Images








Men's Titanium Steel Geometric Medallion Pendant Necklace With Polish Finish And Regular Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 10g |























