
Men's Titanium Steel Necklace With Cartoon Doll Pendant And Electroplating Treatment
| Cartoon | Cartoon Minimalist Metal Geometry |
|---|---|
| Chain Style | Square Pearl Chain |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Cartoon,Facial Features,Expression |
| Styling | Doll |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Original: $1.56
-65%$1.56
$0.55More Images






Men's Titanium Steel Necklace With Cartoon Doll Pendant And Electroplating Treatment
| Cartoon | Cartoon Minimalist Metal Geometry |
|---|---|
| Chain Style | Square Pearl Chain |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Cartoon,Facial Features,Expression |
| Styling | Doll |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cartoon | Cartoon Minimalist Metal Geometry |
|---|---|
| Chain Style | Square Pearl Chain |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Cartoon,Facial Features,Expression |
| Styling | Doll |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |























