
Metal Gothic Punk Geometric Acrylic Beads And Alloy Clavicle Chain Necklace With Electroplating For Women
Metal Gothic Punk Geometric Acrylic Beads And Alloy Clavicle Chain Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic Beads+Alloy+Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Acrylic Beads+Alloy+Ccb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Metal Gothic Punk Geometric Acrylic Beads And Alloy Clavicle Chain Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic Beads+Alloy+Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Acrylic Beads+Alloy+Ccb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic Beads+Alloy+Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Acrylic Beads+Alloy+Ccb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |























