
Metal Shell Starfish Pendant Waist Chain Stacking Style Female
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belts | Single Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Stacking Style |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 37g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images





Metal Shell Starfish Pendant Waist Chain Stacking Style Female
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belts | Single Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Stacking Style |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belts | Single Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Stacking Style |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 37g |























