
Moissanite Inlay 925 Silver Gold Bead Chain Geometric Style Women's Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,21Cm,925 Silver |
| Moissanite Bracelet | Gold Bead Chain |
| Occasion | Fashionable Commuting,Business Gifts |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $87.90
-65%$87.90
$30.77More Images



Moissanite Inlay 925 Silver Gold Bead Chain Geometric Style Women's Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,21Cm,925 Silver |
| Moissanite Bracelet | Gold Bead Chain |
| Occasion | Fashionable Commuting,Business Gifts |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,21Cm,925 Silver |
| Moissanite Bracelet | Gold Bead Chain |
| Occasion | Fashionable Commuting,Business Gifts |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |























