
Moissanite Ring 925 Sterling Silver Geometric Design Female Fashion Jewelry
| Bracelet 925 | Light Luxury And High-End Bracelet |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Silver Bracelet | Bracelet Niche |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $114.29
-65%$114.29
$40.00More Images




Moissanite Ring 925 Sterling Silver Geometric Design Female Fashion Jewelry
| Bracelet 925 | Light Luxury And High-End Bracelet |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Silver Bracelet | Bracelet Niche |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bracelet 925 | Light Luxury And High-End Bracelet |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Silver Bracelet | Bracelet Niche |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |























