
Natural Stone Cross Handwoven Bracelet Retro Vintage Unisex Jewelry
| Appearance | Currency |
|---|---|
| Dimensions | 8Mm |
| Material | Natural Stone |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Occasion | Birthday |
| Style | Retro |
| Styling | Cross |
| Treatment Process | Old |
| Weight | 78g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images




Natural Stone Cross Handwoven Bracelet Retro Vintage Unisex Jewelry
| Appearance | Currency |
|---|---|
| Dimensions | 8Mm |
| Material | Natural Stone |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Occasion | Birthday |
| Style | Retro |
| Styling | Cross |
| Treatment Process | Old |
| Weight | 78g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Appearance | Currency |
|---|---|
| Dimensions | 8Mm |
| Material | Natural Stone |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Occasion | Birthday |
| Style | Retro |
| Styling | Cross |
| Treatment Process | Old |
| Weight | 78g |



















