
Wholesale Jewelry Cross Crown Roman Numeral Titanium Steel Vacuum Plated
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Suit,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numeral |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.54
-65%$2.54
$0.89More Images



Wholesale Jewelry Cross Crown Roman Numeral Titanium Steel Vacuum Plated
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Suit,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numeral |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Suit,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numeral |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |



















