
Wholesale Men's Hiphop Style Zinc Alloy Cross Pendant Necklace With Cuban Chain And Electroplating Treatment
Wholesale Men's Hiphop Style Zinc Alloy Cross Pendant Necklace With Cuban Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Cross |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 113g |
Original: $2.51
-65%$2.51
$0.88More Images






Wholesale Men's Hiphop Style Zinc Alloy Cross Pendant Necklace With Cuban Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Cross |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 113g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Cross |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 113g |



















