
Necklace Alloy Geometric Electroplating Bohemian Style Women's Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Bohemian,Geometry |
| Weight | 27.5g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images




Necklace Alloy Geometric Electroplating Bohemian Style Women's Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Bohemian,Geometry |
| Weight | 27.5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Bohemian,Geometry |
| Weight | 27.5g |























