
Necklace Alloy Synthetic Crystal Flower Round Beaded Tassel Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Synthetic Crystal |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | New Chinese Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Weight | 15g |
Original: $7.04
-65%$7.04
$2.46More Images





Necklace Alloy Synthetic Crystal Flower Round Beaded Tassel Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Synthetic Crystal |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | New Chinese Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Synthetic Crystal |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | New Chinese Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Weight | 15g |























