
Necklace Beaded Artificial Crystal Ball Chain Electroplated With Flowers Bow Insects Geometric Animals Zodiac Letters Numbers Text
Necklace Beaded Artificial Crystal Ball Chain Electroplated With Flowers Bow Insects Geometric Animals Zodiac Letters Numbers Text
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Bow,Insects,Geometry,Animals,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images













Necklace Beaded Artificial Crystal Ball Chain Electroplated With Flowers Bow Insects Geometric Animals Zodiac Letters Numbers Text
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Bow,Insects,Geometry,Animals,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Bow,Insects,Geometry,Animals,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























