
Necklace Beads Mixed Gemstone Setting Geometric Handmade Women's Fashion
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 105g |
Original: $5.63
-65%$5.63
$1.97More Images




Necklace Beads Mixed Gemstone Setting Geometric Handmade Women's Fashion
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 105g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 105g |























