🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Necklace Cloth Crystal Geometric Pure Handmade Flower
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Pure Handmade |
| Weight | 40g |
Select Color
From $1.18
Original: $3.36
-65%Necklace Cloth Crystal Geometric Pure Handmade Flower—
$3.36
$1.18More Images










Necklace Cloth Crystal Geometric Pure Handmade Flower
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Pure Handmade |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Pure Handmade |
| Weight | 40g |























