
Necklace Copper Alloy Electroplated Simple Geometric Style Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
More Images




Necklace Copper Alloy Electroplated Simple Geometric Style Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























