
Necklace Hand Knitted Natural Vacation Style Geometric Plastic Resin Beads
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technology | Hand Knitted |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 75g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images




Necklace Hand Knitted Natural Vacation Style Geometric Plastic Resin Beads
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technology | Hand Knitted |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 75g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technology | Hand Knitted |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 75g |























