
Necklace Handmade Beaded Doublelayer Artificial Crystal Red Retro Geometric Ochain Electroplated For Women
Necklace Handmade Beaded Doublelayer Artificial Crystal Red Retro Geometric Ochain Electroplated For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images








Necklace Handmade Beaded Doublelayer Artificial Crystal Red Retro Geometric Ochain Electroplated For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























