
Necklace Handmade Shell Geometric Mixed Gemstone Women's
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Mixed Gemstone Setting |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 113g |
Original: $8.30
-65%$8.30
$2.91More Images




Necklace Handmade Shell Geometric Mixed Gemstone Women's
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Mixed Gemstone Setting |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 113g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Mixed Gemstone Setting |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 113g |























