
Necklace Handmade With Wooden Beads Tiger Eye Stone Alloy Glitter Stone Geometric Style Electroplated For Men
Necklace Handmade With Wooden Beads Tiger Eye Stone Alloy Glitter Stone Geometric Style Electroplated For Men
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Wooden Beads Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images











Necklace Handmade With Wooden Beads Tiger Eye Stone Alloy Glitter Stone Geometric Style Electroplated For Men
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Wooden Beads Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Wooden Beads Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 50g |























