
Necklace Imitation Pearl Alloy Geometric Pattern Electroplating Ball Chain Women's Hiphop Punk Retro
Necklace Imitation Pearl Alloy Geometric Pattern Electroplating Ball Chain Women's Hiphop Punk Retro
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Alloy+Ccb |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 101g |
Original: $3.14
-65%$3.14
$1.10More Images





Necklace Imitation Pearl Alloy Geometric Pattern Electroplating Ball Chain Women's Hiphop Punk Retro
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Alloy+Ccb |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 101g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Alloy+Ccb |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 101g |























