
Necklace Imitation Pearl Geometric Handmade Hiphop Versatile Minimalist
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images










Necklace Imitation Pearl Geometric Handmade Hiphop Versatile Minimalist
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 5g |























