
Necklace Imitation Pearl Geometric Rhinestone Handmade For Women
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 28g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images





Necklace Imitation Pearl Geometric Rhinestone Handmade For Women
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 28g |























