
Necklace Imitation Pearl Geometric Round Bead Heart Shaped Electroplated Women's
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb,Imitation Pearl,Specifications |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images









Necklace Imitation Pearl Geometric Round Bead Heart Shaped Electroplated Women's
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb,Imitation Pearl,Specifications |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb,Imitation Pearl,Specifications |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |























