
Necklace Imitation Pearl Rice Beads Bow Geometric Electroplating Small Fresh Style Women's
| Chain Style | Beaded Rice Beads |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Rice Beaded Bow Necklace Lock | Ins Fashion Summer Beaded Beaded Bow Necklace |
| Style | Small Fresh,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images



















Necklace Imitation Pearl Rice Beads Bow Geometric Electroplating Small Fresh Style Women's
| Chain Style | Beaded Rice Beads |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Rice Beaded Bow Necklace Lock | Ins Fashion Summer Beaded Beaded Bow Necklace |
| Style | Small Fresh,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Beaded Rice Beads |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Rice Beaded Bow Necklace Lock | Ins Fashion Summer Beaded Beaded Bow Necklace |
| Style | Small Fresh,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























