
Necklace Metal Heart Shape Geometric Pattern Electroplating Alloy For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 38g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images









Necklace Metal Heart Shape Geometric Pattern Electroplating Alloy For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 38g |























