
Necklace Metal Imitation Pearl Plastic Heart Shaped Ball Chain Electroplated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb,Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Plastic |
| Remarks | Compliance With Eu Reach Environmental Standards |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
More Images









Necklace Metal Imitation Pearl Plastic Heart Shaped Ball Chain Electroplated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb,Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Plastic |
| Remarks | Compliance With Eu Reach Environmental Standards |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb,Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Plastic |
| Remarks | Compliance With Eu Reach Environmental Standards |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |























