
Necklace Mixed Material Wooden Beads Geometric Handmade For Men
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Mixed Material |
| Pendant Material | Wooden Beads |
| Style | Original Design,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images




Necklace Mixed Material Wooden Beads Geometric Handmade For Men
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Mixed Material |
| Pendant Material | Wooden Beads |
| Style | Original Design,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Mixed Material |
| Pendant Material | Wooden Beads |
| Style | Original Design,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |























