
Necklace Natural Stone Shell Beaded Geometric Handmade
| Bead Material | Natural Stone,Shell |
|---|---|
| Chain Style | Handmade Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Processing Technology | Purely Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $3.56
-65%$3.56
$1.25More Images
























Necklace Natural Stone Shell Beaded Geometric Handmade
| Bead Material | Natural Stone,Shell |
|---|---|
| Chain Style | Handmade Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Processing Technology | Purely Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bead Material | Natural Stone,Shell |
|---|---|
| Chain Style | Handmade Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Processing Technology | Purely Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Geometry |
| Weight | 10g |























