
Necklace Plastic Resin Bow Distressed Handmade Electroplated Stacking Style Women's
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Ccb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Weight | 27g |
Original: $2.39
-65%$2.39
$0.84More Images








Necklace Plastic Resin Bow Distressed Handmade Electroplated Stacking Style Women's
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Ccb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Ccb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Weight | 27g |























