
Necklace Retro Antique Silver Ccb Copper Alloy Geometric Beaded Electroplating Women's
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |
More Images





Necklace Retro Antique Silver Ccb Copper Alloy Geometric Beaded Electroplating Women's
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |























