
Necklace Retro Round Wood Geometric Handmade Leather Wax Wire Alloy Jewelry
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Material | Leather Wax Wire Alloy Wood Board,Specifications |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Wood Chip |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 33g |
More Images





Necklace Retro Round Wood Geometric Handmade Leather Wax Wire Alloy Jewelry
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Material | Leather Wax Wire Alloy Wood Board,Specifications |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Wood Chip |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Material | Leather Wax Wire Alloy Wood Board,Specifications |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Wood Chip |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 33g |























