
Necklace Rice Beads Handmade Geometric Starfish Pattern Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 30g |
More Images





Necklace Rice Beads Handmade Geometric Starfish Pattern Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 30g |























