
Necklace S925 Silver Moissanite Circle Pendant Women Fashion Gold Style Do Not Fade
| Chain Style | Chain Style |
|---|---|
| Circumference | Circumference |
| Gender | Applicable People |
| Inlay Material | Inlay Material |
| Material | Material,Material Purity |
| Occasion | Style Classification |
| Pendant Material | Material Purity |
| Product Name | Product Name |
| Product Name 1 | Product Name 1 |
| Product Name 2 | Product Name 2 |
| Shape | Shape |
| Style | Style,Classification Of Popular Elements |
| Weight | 3.8g |
Original: $43.26
-65%$43.26
$15.14More Images



Necklace S925 Silver Moissanite Circle Pendant Women Fashion Gold Style Do Not Fade
| Chain Style | Chain Style |
|---|---|
| Circumference | Circumference |
| Gender | Applicable People |
| Inlay Material | Inlay Material |
| Material | Material,Material Purity |
| Occasion | Style Classification |
| Pendant Material | Material Purity |
| Product Name | Product Name |
| Product Name 1 | Product Name 1 |
| Product Name 2 | Product Name 2 |
| Shape | Shape |
| Style | Style,Classification Of Popular Elements |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Chain Style |
|---|---|
| Circumference | Circumference |
| Gender | Applicable People |
| Inlay Material | Inlay Material |
| Material | Material,Material Purity |
| Occasion | Style Classification |
| Pendant Material | Material Purity |
| Product Name | Product Name |
| Product Name 1 | Product Name 1 |
| Product Name 2 | Product Name 2 |
| Shape | Shape |
| Style | Style,Classification Of Popular Elements |
| Weight | 3.8g |























