
Necklace Stainless Steel Titanium Steel Doublesided Round Bead Vintage Snake Bone Chain Electroplating Style
Necklace Stainless Steel Titanium Steel Doublesided Round Bead Vintage Snake Bone Chain Electroplating Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
More Images






Necklace Stainless Steel Titanium Steel Doublesided Round Bead Vintage Snake Bone Chain Electroplating Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























