
Necklace Titanium Steel Flower Electroplating Pendant
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Original Design,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.23
-65%$1.23
$0.43More Images







Necklace Titanium Steel Flower Electroplating Pendant
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Original Design,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Original Design,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























