
Necklace Turquoise Wood Chips Pine Stones Geometric Handmade
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Chips Pine Stones |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Turquoise |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images





















Necklace Turquoise Wood Chips Pine Stones Geometric Handmade
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Chips Pine Stones |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Turquoise |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Chips Pine Stones |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Turquoise |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |























