
Necklace Women's Beaded Sweet Style With Flower Pattern Mixed Gem Inlay Electroplating Ball Chain
Necklace Women's Beaded Sweet Style With Flower Pattern Mixed Gem Inlay Electroplating Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Beads |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Sweet |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.67
-65%$1.67
$0.58More Images












Necklace Women's Beaded Sweet Style With Flower Pattern Mixed Gem Inlay Electroplating Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Beads |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Sweet |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Beads |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Sweet |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























