
Necklace Wooden Beads Alloy Geometric Electroplating For Men
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Wooden Beads Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 60g |
More Images















Necklace Wooden Beads Alloy Geometric Electroplating For Men
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Wooden Beads Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Wooden Beads Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 60g |























