
Necklace Wooden Chip Leather Wax Wire Alloy Geometric Handmade
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Wire Alloy Wood Board |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Wood Chip |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 35g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images






Necklace Wooden Chip Leather Wax Wire Alloy Geometric Handmade
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Wire Alloy Wood Board |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Wood Chip |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Wire Alloy Wood Board |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Wood Chip |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 35g |























