
Necklace Zinc Alloy Geometric Animal Zodiac Electroplating Vintage Niutou Cross Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | National,National Style |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $0.95
-65%$0.95
$0.33More Images











Necklace Zinc Alloy Geometric Animal Zodiac Electroplating Vintage Niutou Cross Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | National,National Style |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | National,National Style |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |















