
Wholesale Women's Alloy And Tiger Eye Stone Geometric Style Electroplated Regular Chain Necklace
Wholesale Women's Alloy And Tiger Eye Stone Geometric Style Electroplated Regular Chain Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Tiger Eye Stone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $0.85
-65%$0.85
$0.30More Images























































Wholesale Women's Alloy And Tiger Eye Stone Geometric Style Electroplated Regular Chain Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Tiger Eye Stone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Tiger Eye Stone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 15g |















