
Wholesale Women's Maillard Style Alloy Star Shape Double Layer Stacked Necklace With Electroplating
Wholesale Women's Maillard Style Alloy Star Shape Double Layer Stacked Necklace With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.92
-65%$1.92
$0.67More Images




Wholesale Women's Maillard Style Alloy Star Shape Double Layer Stacked Necklace With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |















