
Necklace Zinc Alloy Sweet Style Handmade With Bow Strawberry Star Geometric Fruit Pendant
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fruit,Bow Tie,Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 31g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images






Necklace Zinc Alloy Sweet Style Handmade With Bow Strawberry Star Geometric Fruit Pendant
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fruit,Bow Tie,Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 31g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fruit,Bow Tie,Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 31g |























