
Pearl And Organic Glass Handwoven Geometric Ball Chain Clavicle Necklace For Girls
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 25g |
Original: $5.25
-65%$5.25
$1.84More Images




Pearl And Organic Glass Handwoven Geometric Ball Chain Clavicle Necklace For Girls
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 25g |























